ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ І КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА

Дата: 28.02.2023 17:07

Фото без описуВ рамках підготовки до сесії сьогодні, 28 лютого, відбулося засідання постійної комісії Володарської селищної ради з питань бюджету, фінансів і комунального майна, яке провів голова комісії, депутат Володимир Ткаченко.

Депутати підтримали пропозиції винести на розгляд сесії проєкти рішень з питань:

• Про надання дозволу на відчуження об’єкта комунальної власності Володарської селищної територіальної громади.
  • Про закріплення нежитлових приміщень комунальної власності Володарської селищної територіальної громади за КНП ВСР «ВОЛОДАРСЬКИЙ ЦПМСД» на праві оперативного управління.
  • Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Володарської селищної ради.
  • Про затвердження акта приймання-передачі комунального майна з балансу відділу освіти на баланс Володарської селищної ради.
  • Про затвердження актів приймання-передачі комунального майна з балансу відділу культури та туризму на баланс Володарської селищної ради.
  • Про внесення змін до рішення Володарської селищної ради від 07.02.2023 № 848-24-VІІІ.
  • Про затвердження акта приймання-передачі комунального майна Володарської селищної територіальної громади.
  • Про надання згоди на передачу в оренду майна комунальної власності Володарської селищної територіальної громади.