ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

Дата: 27.02.2023 11:17

Фото без описуЗ метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи у мережах Володарської селищної територіальної громади.

У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:

• 28.02.2023 з 09:00 по 18:00 в смт Володарка:  вул. Миру, Польова, Героїв Чорнобиля;
  • 01.03.2023 з 09:00 по 18:00 в смт Володарка: вул. Миру, Кооперативна;
  • 02.03.2023 з 09:00 по 18:00 в селі Лобачів: вул. Садова, Шевченка;
  • 03.03.2023 з 09:00 по 18:00 в селі Руде Село: вул. Молодіжна, Славутська, Хмельницька, Дружби народів, Заводська, Миру, 1-го Травня;
  • 03.03.2023 з 09:00 по 18:00 в смт Володарка: вул. Квітнева.