Успіхи наших легкоатлетів

Дата: 24.02.2023 13:46

Фото без опису21 лютого 2023 року в місті Вінниця відбулася відкрита першість Вінницької СДЮСШОР з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2010-1011 р. н. та відкрита першість МДЮСШ 1 серед юнаків та дівчат 2012-2013 р. н.

В програмі змагань: біг 60 м з/б, біг 60 м, біг 200м, біг 300 м, біг 600 м, стрибки в довжину, стрибки у висоту, стрибки з жердиною, штовхання ядра.

В змаганнях участь брала команда Володарської дитячо-юнацької спортивної школи, у складі: Алевтина Сомкіна, Ігор Ганжалавий, Валерія Загородня, Михайло Уманець під керівництвом тренера-викладача Івана Івановича Ганжалавого.

Юні вихованці Володарської дитячо-юнацької спортивної школи склали гідну конкуренцію своїм суперникам та показали гарні результати.

За підсумками змагань у віковій групі 2010-2011 р.н. Алевтина Сомкіна виборола перше місце зі стрибків у висоту, срібним призером зі стрибків у висоту у віковій категорії 2012-2013 р.н. став Михайло Уманець, Ігор Ганжалавий у віковій категорії 2010-2011 р.н. став срібним призером з бігу на дистанції 60м з/б та бронзовим призером зі стрибків у висоту.

Щиро вітаємо спортсменів та їх тренера з чудовими результатами. Бажаємо міцного здоров'я, великої удачі, наполегливості, наснаги та неодноразових спортивних перемог!