Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2023 11:49

20 лютого 2023 року біля пам'ятника Героям Небесної Сотні відбулося покладання квітів у знак вдячності за подвиг і самопожертву синів і дочок України, які стали першими героями російсько-української війни початку ХХІ століття. Секретар Володарської селищної ради Сергій Миколаєнко, заступники селищного голови, керуючий справами, керівники структурних підрозділів селищної ради хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих у ті лютневі криваві дні протистояння на Майдані Незалежності під час Революції Гідності, та всіх Героїв, які ціною власного життя захищали і виборювали нашу свободу, право вільно жити на рідній землі.