До уваги аграріїв!

Дата: 07.02.2023 12:01

Фото без опису09 лютого 2023 року об 11:00 Білоцерківським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області буде проведено онлайн - нараду на ZOOM платформі на тему: «Профілактика отруєння бджіл пестицидами та порядок реєстрації пасік».

Запрошуємо до участі в нараді аграріїв та представників суб’єктів господарювання в галузі бджільництва, громадські організації бджолярів та зацікавлених громадян.

Посилання для підключення: