Увага! Інформація для суб'єктів господарювання!

Дата: 27.01.2023 10:21

Відновлено функціонування «Порталу електронних послуг ДСНС»!

Білоцерківське районне управління ГУ ДСНС України у Київській області інформує, що відновлено функціонування порталу адміністративних послуг Державної служби України з надзвичайних ситуацій (https://e-services.dsns.gov.ua)

Порядок подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2013 р. № 440 (у редакції від 29.01.2021)

Подана та зареєстрована Декларація відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки дає право на початок роботи новоутворених підприємств, початок використання суб’єктом господарювання об’єктів нерухомості (будівель, споруд, приміщень або їх частин).