ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ З ХАРКІВСЬКОЇ, ХЕРСОНСЬКОЇ, ДОНЕЦЬКОЇ, ЛУГАНСЬКОЇ, ЗАПОРІЗЬКОЇ, ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ТА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Дата: 25.01.2023 15:47

Фото без опису27.01.2023 з 09:00 до 12:00 у Центрі волонтерської допомоги при виконавчому комітеті Володарської селищної ради для внутрішньо переміщених осіб, які прибули з 24.02.2022 до Володарської селищної територіальної громади з деокупованих територій та територій, де ведуться активні бойові дії, проводитиметься видача гуманітарної допомоги (продуктових наборів) від Київської обласної військової адміністрації.

Адреса Центру: вул. Коцюбинського, 48А, смт Володарка.

При собі мати довідку про статус ВПО та документ, який посвідчує особу.