З Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2023 08:19

Шановна громадо!

Щороку 22 січня ми відзначаємо День Соборності України. Цього дня у 1919 році з проголошенням Акта Злуки Української та Західноукраїнської Народних Республік відбулося символічне об’єднання українських земель в одній державі. Ця подія стала основоположною для українського державотворення, а Акт Злуки, попри свою декларативність, увійшов до нашої історії як надважливий крок на шляху до проголошення незалежності України у 1991 році.

Сьогодні соборність для України означає деокупацію всіх територій, захоплених ворогом, відновлення єдності з Донеччиною, Луганщиною, півднем країни та Кримом.

Ми повинні не лише пам’ятати про спільне минуле, а й згуртовуватися заради нашого майбутнього – разом працювати, разом створювати знакове й важливе, разом боротися з окупантами.

Тож нехай цей день утвердить нас у єдності та патріотизмі, додасть кожному наснаги працювати задля спільної Перемоги! Міцного здоров’я, миру всім нам та злагоди кожній родині!

Україна соборна! Разом до Перемоги!

З повагою секретар Володарської селищної ради Сергій Миколаєнко