ЗУСТРІЧ ІЗ ЗАКОРДОННИМИ БЛАГОДІЙНИКАМИ

Дата: 19.01.2023 15:59

Нещодавно у Володарській селищній територіальні громаді розпочав діяти проєкт гуманітарної підтримки «Діти за мир – багатосекторальне втручання в Україні», який організований Міжнародним Благодійним Фондом «Друзі Дітей Україна» та Благодійною Організацією «Благодійний Фонд Молодіжної Участі» та фінансується Італійським Агентством Співпраці та Розвитку. Проєкт спрямований на надання допомоги внутрішньо переміщеним особам та місцевим жителям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

18 січня з візитом у нашій громаді побували Президент Міжнародного Благодійного Фонду «Друзі Дітей Україна» Марія Шкраба, координатор проєкту «Діти за мир – багатосекторальне втручання в Україні» Джузеппе Кіораццо, менеджер з моніторингу та оцінки проєкту Євген Козенюк та координатор реалізації проєкту по Володарській громаді Леся Серпутько. Під час зустрічі із секретарем Володарської селищної ради Сергієм Миколаєнком обговорили шляхи подальшої співпраці в напрямку гуманітарної підтримки населення громади.

Сергій Вікторович подякував благодійникам за підтримку, турботу та допомогу людям у такий нелегкий для всіх нас час.