Секретар селищної ради Сергій Миколаєнко привітав зі святом дітей – вихованців Володарського ЗДО «Пізнайко»

Дата: 03.01.2023 19:08

Фото без описуДіти – наше майбутнє. В нинішніх умовах вони потребують особливої турботи та уваги. Напередодні Різдва Христового секретар селищної ради Сергій Миколаєнко відвідав та привітав зі святом дітей – вихованців Володарського ЗДО «Пізнайко».

Сергій Вікторович вручив розвиваючі іграшки і побажав малечі миру, щасливого дитинства, здійснення заповітних мрій та зростати здоровими.

Також від секретаря селищної ради отримають іграшки вихованці дошкільних закладів у селах нашої громади.