Шановні працівники архівних установ Володарської громади!

Дата: 24.12.2022 08:30

Фото без описуВітаю вас із професійним святом та висловлюю слова вдячності за працю й турботу про надійне збереження архівної спадщини. Вашими зусиллями документальна скарбниця нашого краю примножується, зміцнюючи нерозривний зв’язок попередніх і прийдешніх поколінь.

Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано та сумлінно служитимете обраній справі.

Бажаю вам миру, міцного здоров’я, щастя, добра і нових успіхів у творчому пошуку. Нехай злагода і достаток панують у ваших родинах.

З повагою секретар селищної ради Сергій Миколаєнко