Керівників торговельних мереж, підприємців, що здійснюють обіг харчових продуктів на території Володарської селищної територіальної громади!

Дата: 19.12.2022 10:59

Фото без описуУ зв’язку з військовою агресією російської федерації, на території Київської області фіксуються перебої електропостачання, що впливає на роботу торговельних закладів, а саме на електроживлення холодильних вітрин, холодильних та морозильних камер, де зберігаються продукти харчування, і це може вплинути на їх безпечність.

З метою запобігання ускладненню санітарно - епідемічної ситуації щодо захворювання на ботулізм, виникненню харчових отруєнь та інших надзвичайних подій Володарський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області проводитиме обстеження місць торгівлі харчовими продуктами та збір інформації щодо наявності альтернативних джерел електроживлення, холодильних вітрин та морозильних камер, де зберігаються продукти харчування, їх потужність, наявність супровідної документації на рибу, маркування тари, дотримання температурного режиму зберігання рибної продукції, виявлення та вилучення, або відкликання з обігу харчових продуктів, що можуть нести загрозу для життя та/або здоров’я людини.

В ході збору інформації проводитиметься роз’яснювальна робота щодо організації роботи закладів торгівлі з безпечного обігу харчових продуктів

Володарський відділ Головного управління
Держпродспоживслужби в Київській області