ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ І КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА

Дата: 06.12.2022 14:24

В рамках підготовки до сесії сьогодні, 06 грудня, відбулося засідання постійної комісії Володарської селищної ради з питань бюджету, фінансів і комунального майна, яке провів голова комісії, депутат Володимир Ткаченко.

Депутати підтримали пропозиції винести на розгляд сесії проєкти рішень з питань:

• Про затвердження змін до фінансового плану КНП ВСР «Володарський ЦПМСД» на 2022 рік.
  • Про затвердження змін до фінансового плану КНП ВСР «Володарська лікарня» на 2022 рік.
  • Про збільшення статутного капіталу КП «Володарка» та затвердження Статуту комунального підприємства у новій редакції.
  • Про затвердження акта приймання-передачі комунального майна Володарської селищної територіальної громади.
  • Про затвердження акта приймання-передачі комунального майна на баланс Володарської селищної ради.
  • Про закріплення нежитлових приміщень комунальної власності Володарської селищної територіальної громади за відділом соціального захисту населення Володарської селищної ради на праві оперативного управління.
  • Про закріплення нежитлових приміщень комунальної власності Володарської селищної територіальної громади за відділом освіти Володарської селищної ради на праві оперативного управління.
  • Про відмову в наданні орендарю згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого комунального майна.
  • Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 21.12.2021 № 552-12(ІІ)-VIIІ «Про бюджет Володарської селищної територіальної громади на 2022 рік» та додатків до нього.
  • Про звіт про роботу постійної комісії селищної ради з питань бюджету, фінансів і комунального майна за 2022 рік.
  • Про затвердження плану роботи постійної комісії селищної ради з питань бюджету, фінансів і комунального майна на 2023 рік.