Як безпечно спалити свічку?
Перед Освітленням:
Перед спалюванням завжди обрізайте гніт до ¼ дюйма. Ви можете використовувати гнітючий тример, кусачки для нігтів або ножиці. Довгі або криві гноти можуть викликати нерівномірне горіння, капання або спалахування.
Завжди тримайте воскову калюжу подалі від обрізків гнітів, сірників і сміття.
Завжди використовуйте свічник, спеціально призначений для використання зі свічками. Він повинен бути термостійким, міцним і достатньо великим, щоб містити будь-які краплі або розплавлений віск.
Запалюйте свічки в добре провітрюваному приміщенні:
Уникайте протягів, вентиляційних отворів або повітряних потоків. Це допоможе запобігти швидкому або нерівномірному горінню, замочуванню і надмірному капанню.
Дотримуйтесь рекомендацій виробника щодо часу горіння та правильного використання. Загалом, рекомендується, щоб свічки не горіли довше чотирьох годин і охолоджувалися не менше двох годин перед повторним запалюванням.
Запалюючи свічку, використовуйте довгі сірники або довгу запальничку. Тримайте волосся і вільний одяг подалі від полум'я.
Під Час Горіння:
Ніколи не залишайте свічку без нагляду.
Ніколи не запалюйте свічку ні на чому, що може спалахнути. Тримайте палаючі свічки подалі від меблів, штор, постільних речей, килимів, книг, паперу, легкозаймистих прикрас і т. д.
Зберігайте свічки в недоступному для дітей і домашніх тварин місці. Не ставте запалені свічки там, де їх можуть перекинути діти, домашні тварини або хто-небудь ще.
Ніколи не чіпайте і не рухайте свічку, поки вона горить або поки віск розріджений.
Не спалюйте свічку до кінця. Для запасу міцності припиніть горіння свічки, коли в контейнері залишиться 1/2 дюйма, або 2 дюйма, якщо ви використовуєте свічку на стовпі.
Поставте палаючі свічки на відстані не менше трьох дюймів один від одного. Це робиться для того, щоб переконатися, що вони не розплавлять один одного або не створять власних протягів, які змусять свічки горіти неправильно.
Гасіть свічку, якщо полум'я стає занадто високим або постійно мерехтить. Дайте свічці охолонути, обрізайте гніт і перевірте, чи немає небажаних протягів, перш ніж знову запалити.
Ніколи не використовуйте свічку як нічник або під час сну.
Будьте дуже обережні при використанні свічок під час відключення електроенергії. Ліхтарики та інші акумуляторні ліхтарі є більш безпечними джерелами світла під час відключення живлення. Ніколи не використовуйте свічку під час відключення електрики, щоб шукати речі в шафі або при заправці обладнання – наприклад, ліхтаря або гасового обігрівача.
При гасінні свічки:
Щоб погасити свічку просто зіжміть фітіль мокрими пальцями!
- Ніколи не використовуйте воду для гасіння свічки. Вода може викликати розбризкування гарячого воску і розбити скляну ємність.
- Перш ніж вийти з кімнати, переконайтеся, що свічка повністю згасла і гніт вугіллячко більше не горить.
- Не чіпайте і не рухайте свічку, поки вона повністю не охолоне.
- Ніколи не використовуйте ніж або гострий предмет для видалення крапель воску зі скляного тримача. Він може подряпати, послабити або розбити скло при подальшому використанні.
Білоцерківське РУ ГУ ДСНС
України у Київській області
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)