Шановні жителі Володарської селищної територіальної громади!

Дата: 20.10.2022 14:27

Фото без описуВідповідно до протоколу №165 засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області інформуємо вас щодо необхідності ОБОВ’ЯЗКОВОГО щоденного обмеження споживання електроенергії в період з 07:00 до 23:00.

Всім споживачам потрібно максимально знизити використання електричної енергії в даний період доби, а саме:

• не користуватись енергозатратними приладами (пральними машинками, бойлерами, кондиціонерами, обігрівачами),
  • обмежити використання електрочайників та електроплит,
  • вимкнути зайве світло в приміщеннях,
  • використовувати енергозатратні прилади в нічний час (24:00-06:00).

Всім суб’єктам господарювання та керівникам установ і організацій застосувати режим економного споживання електроенергії в період з 07:00-23:00, а саме: шляхом вимкнення вивісок, сіті лайтів та зайвого освітлення, зміни графіків роботи енергозатратних приладів та механізмів за рахунок їх використання в нічний час (24:00-06:00).