ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

Дата: 10.10.2022 07:56

Фото без описуВолодарський підрозділ ПАТ ДТЕК Київські регіональні електромережі повідомляє, що у зв’язку з виконанням планових робіт по ремонту обладнання планується перерва в електропостачанні:

10 та 11 жовтня з 08:00 по 19:00

• в селі Біліївка по вулицях Садова, Лесі Українки, Миру, Шевченка, Травнева, Пересічна та Коцюбинського;
  • в селі Петрашівка по вулицях Шевченка, Шкільна, Польова, Зарічна, Річна, Надрічна та провулку Огородній;
  • в селі Гайворон по вулицях Шкільна, Загребельна, Цегельна, Шевченка, Сліпенчука, Набережна, Садова, Селищанська, Нагірна, Кооперативна, Колгоспна, Молодіжна та провулках Огородній, Круглий;
  • в смт Володарка по вулиці Кооперативна;
  • в селі Пархомівка по вулиці Свято-Покровська;
  • в селі Рогізна по вулицях Лесі Українки та Небесної Сотні.