З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Дата: 02.10.2022 09:31

Фото без описуДень працівників освіти – особливе свято! Завжди яскраве, емоційне. Звучала урочиста музика, звідусіль лунали теплі вітання, шкільні класи та подвір’я майоріли осінніми квітами – айстрами, жоржинами, гладіолусами.

Цьогоріч усі свята у нас із присмаком суму, болю і тривоги. Але, разом з тим, наші серця переповнює велика гордість за людей праці, які, разом з виконанням професійних обов’язків, знаходять час та сили допомагати фронту, підтримувати людей у тилу.

Наші освітні заклади у перші дні путінської агресії стали осередками волонтерства, освітяни вдень навчали діток дистанційно, а вечорами і у вихідні дні готували продукти для територіальної оборони, для солдат на передову, плели сітки. Окремі працівники освіти за покликом серця пішли на захист рідної землі. Водії шкільних автобусів, не зважаючи на загрозу власному життю, здійснювали евакуаційні виїзди з Ірпеня, Бучі, інших громад, де проходили бойові дії… А як інакше? Адже ви не тільки навчаєте наших дітей патріотизму і любові до Батьківщини, а й подаєте особистий приклад!

Шановні освітяни Володарщини!

Щиро вітаю вас із професійним святом. Ви відкриваєте нашим дітям двері у світ знань, науки, мудрості, невтомно і наполегливо навчаєте, спрямовуєте на вірні стежини їхні юні серця.

Щиро дякую вам за добросовісне служіння обраній справі, високий професіоналізм та життєву мудрість. Дякую за волонтерство, підтримку наших Збройних Сил України.

Бажаю успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, міцного здоров’я поваги від ваших вихованців.

І всім нам бажаю Перемоги!

З повагою секретар Володарської селищної ради Сергій Миколаєнко