З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!
Сьогодні, 25 вересня, на життєвому календарі секретаря Володарської селищної ради – МИКОЛАЄНКА СЕРГІЯ ВІКТОРОВИЧА, заяснів ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ. Ще один рік життя… Він видався непростим та напрочуд щедрим на випробування, як для керівника громади, так і для простого українського громадянина. У такий непростий час на Ваші плечі лягла подвійна відповідальність за кожного жителя Володарської селищної територіальної громади, нових мешканців громади-переселенців, військових, які служать на благо рідної країни.
Шановний Сергію Вікторовичу! Прийміть найщиріші вітання й найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження! Ми вдячні Вам за відмінну роботу в команді, підтримку і розуміння. Ми Вас поважаємо за відкритість, щирість та цілеспрямованість. Ви той, хто завжди створює дружню атмосферу в колективі. Спасибі Вам, Сергію Вікторовичу, за те, що зберігаєте оптимізм і впевненість, які так потрібні в даний час.
Бажаємо Вам, щоб життя було світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги. Нехай людська шана буде Вам подякою за плідну працю, чуйність, уміння творити добро. Мрійте, посміхайтесь, насолоджуйтесь кожною миттю, щоб кожен ранок був щасливим, день – корисним, а вечір – незабутнім. Дивіться вперед з надією, назад із вдячністю, по сторонах – з любов’ю. Міцного Вам здоров’я, Божого благословіння, сімейного затишку і щастя, щедрої світлої долі, багатої на любов і добро. Мирного неба над головою та спокою в рідній Україні!
З повагою колектив Володарської селищної ради
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)