ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ
27, 28, 29 вересня 2022 року о 10:00 у Центрі волонтерської допомоги при виконавчому комітеті Володарської селищної ради відбудеться тренінг «Відновлення та стійкість» для покращення психологічного стану та здоров’я.
Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб взяти участь у даному заході.
По закінченню тренінгу слухачі отримають гуманітарну допомогу (набори побутової хімії).
28 та 29 вересня 2022 року о 13:00 у Центрі волонтерської допомоги при виконавчому комітеті Володарської селищної ради відбудеться тренінг «Відновлення та стійкість» для дітей Володарської громади та внутрішньо переміщених віком 11-12 років.
По закінченню тренінгу діти отримають набори канцтоварів.
Адреса Центру: вул. Коцюбинського, 48А, смт Володарка.
При собі мати довідку про статус ВПО та документ, який посвідчує особу.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)