До уваги жителів Володарської селищної територіальної громади!

Дата: 21.09.2022 10:40

Відповідно до наказу начальника Білоцерківської районної військової адміністрації від 09.09.2022 №76 встановити, з 12 вересня 2022 року в Білоцерківському районі у темну пору доби наступні режими світломаскування:

• режим часткового затемнення (під час часткового затемнення рівень освітлення місць виконання робіт на відкритих проходах, проїздах і територіях підприємств, установ і організацій в межах адміністративних районів знижується шляхом вимкнення частини світильників, установлення ламп зниженої потужності або застосування регуляторів напруги);
  • у разі оголошення повітряної тривоги - режим повного затемнення (під час повного затемнення всі види зовнішнього освітлення повинні бути вимкнені. У місцях проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, а також на небезпечних ділянках шляхів евакуації населення до захисних споруд цивільного захисту і біля входів домів передбачається маскувальне стаціонарне або автономне освітлення з використанням переносних освітлювальних ліхтарів).