Як дізнатися про рішення щодо надання статусу безробітного?

Дата: 21.09.2022 09:39

З рішенням щодо надання (відмову в наданні) статусу безробітного, визначення розміру і терміну виплати матеріального забезпечення на випадок безробіття, відкладення, скорочення тривалості та припинення виплати такого забезпечення особа ознайомлюється під час чергового відвідування центру зайнятості (спілкування з кар’єрним радником за умови дистанційного обслуговування). У разі особистого відвідування центру зайнятості безробітний ставить підпис у відповідному додатку до персональної картки.

Покрокова інструкція щодо реєстрації безробітних за посиланням https://cutt.ly/2Xa4zS3.

Пам’ятайте! Реєстрація безробітного може припинятися у разі невідвідування центру зайнятості (не підтвердження наміру перебування в статусі безробітного) без поважних причин протягом 30 робочих днів з дати прийняття рішення про таке відвідування або з дати останнього підтвердження щодо перебування в статусі безробітного.

Отримати інформацію з питань зайнятості можна також за допомогою чат-боту Київського обласного центру зайнятості: @test1874661bot

та телеграм-каналу Київського обласного центру зайнятості: https://t.me/+fnLlSCkuIls1ZjVi

Пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо актуальних подій та змін на ринку праці Київщини на наших:

Київський обласний центр зайнятості