З ДНЕМ РЯТІВНИКА!
Щиро вітаю усіх рятівників та працівників цивільного захисту Володарської громади з професійним святом – Днем рятівника!
Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей мужніх професій, людей сильних духом, які забезпечують надійний захист життя людей.
Ви з честю та гідністю виконуєте свої обов’язки, підтримуєте постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і прагнете якнайшвидше врятувати тих, хто потребує невідкладної допомоги.
Прийміть щиру вдячність за вашу нелегку працю. Бажаю вам подальших успіхів у професійному зростанні, невичерпної енергії у реалізації гуманної місії – захисту життя людей. Міцного здоров’я вам, благополуччя, наснаги, витримки та Перемоги. Нехай мир, добробут і злагода панують у ваших оселях!
З повагою секретар Володарської селищної ради Сергій Миколаєнко
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)