Засідання комісії з питань захисту прав дитини при Володарській селищній раді

Дата: 16.09.2022 08:28

Фото без опису15 вересня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Володарській селищній раді, яке провів перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комісії Юрій Слободський.

Члени комісії розглянули питання:

• про розгляд заяви батька щодо визначення порядку спілкування та участі у вихованні малолітньої дитини;
  • про розгляд заяви дідуся щодо призначення його опікуном над малолітнім онуком;
  • про розгляд заяви бабусі щодо дарування земельної ділянки та житлового будинку онуці, в якому зареєстрована малолітня дитина;
  • про розгляд заяви щодо надання дозволу на укладання договорів дарування ½ частини будинку та ½ земельної ділянки, співвласницею яких є малолітня дитина.

Комісія вирішила підтримати проєкти рішень з даних питань та винести на розгляд виконавчого комітету.