ЗУСТРІЧІ З ГРОМАДАМИ СІЛ ГОРОДИЩЕ-ПУСТОВАРІВСЬКЕ, БЕРЕЗНА, ВЕСНЯНКА: ПОЧУТИ КОЖНОГО
14 вересня секретар Володарської селищної ради Сергій Миколаєнко зустрівся з жителями Городище-Пустоварівського старостинського округу. Зустрічі пройшли у конструктивній формі.
Під час спілкування з жителями сіл старостинського округу піднімалися питання підвезення учнів з навколишніх сіл до Городище-Пустоварівського ліцею, централізованого водопостачання, порушення підприємцями та жителями правил благоустрою, врегулювання земельних відносин, централізованого вивезення твердих побутових відходів від домогосподарств та суб’єктів господарювання, пасажирських перевезень, ремонту доріг та інші.
Роз’яснення вимог чинного законодавства надали керівники та спеціалісти виконавчого комітету селищної ради. Письмові звернення жителів, які надійшли в ході зустрічей, передані до опрацювання структурними підрозділами ради.
Під час зустрічей Сергій Вікторович подякував жителям за значну волонтерську допомогу військовим.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)