13 вересня начальник Білоцерківської районної військової адміністрації Людмила Мерзлюк з робочим візитом відвідала Володарську селищну територіальну громаду

Дата: 14.09.2022 10:33

Фото без описуЛюдмила Володимирівна із секретарем селищної ради Сергієм Миколаєнком обговорили питання виходу дітей на навчання за змішаною формою. Сергій Вікторович зазначив, що селищна рада разом із освітянами працюють над тим, щоб забезпечити максимально можливу безпеку дітей під час навчального процесу. Адже безпека дітей – пріоритет для всіх, хто відповідає за організацію навчання.

Начальник військової адміністрації оглянула стан укриттів Володарського закладу дошкільної освіти «Пізнайко» та Володарського ліцею імені В. П. Мельника.

Також під час візиту піднімалося питання готовності закладів освіти, медицини та соціальної сфери до опалювального сезону.