ЗАСІДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНОЇ КОМІСІЇ

Дата: 25.08.2022 10:36

25 серпня відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Володарської селищної ради.

На розгляд комісії повторно, після доопрацювання, надійшов протокол відносно жительки селища міського типу Володарка, яка порушила статтю 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення – порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів.

Порушення даної статті тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340,00 грн до 1360,00 грн).

Члени комісії вирішили притягнути громадянку до адміністративної відповідальності та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 340,00 грн.