З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!

Дата: 23.08.2022 08:05

Із проголошенням незалежності України синьо-жовте знамено визначено національним символом нашої держави.

Це наш історичний дух, це наша гордість, слава і велич нації. Його ми маємо берегти і шанувати як національну святиню.

Синьо-жовтий прапор майорить у кожному місті та селі України.

Для українців це кольори чистого неба і пшеничного лану.

Під цим стягом відбулися три проголошення Української державності: 1917, 1941 та 1990 року, три сучасні революції: «на граніті» та обидва Майдани.

Нині Прапор України надихає наших звитяжних воїнів, які захищають рідну землю від окупантів на всіх лініях фронту, до Перемоги над ворогом. У тимчасово окупованих містах і селах партизани постійно нагадують ворогу про те, на чию землю він зазіхнув, розміщуючи синьо-жовті стрічки, прапори і малюнки у громадських місцях.

І ми обов’язково переможемо! Знову гордо майорітиме над Кримом і Донбасом, над Херсонщиною та Луганщиною, над усією Україною синьо-жовтий стяг волі та єдності українського народу!

Сердечно вітаю всіх вас з Днем Державного Прапора України. Бажаю всім козацького здоров’я, добра, Перемоги та миру!

З повагою секретар Володарської селищної ради Сергій Миколаєнко