Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення питання перейменування вулиць на території Володарської селищної територіальної громади

Дата: 16.08.2022 16:48

Виконавчий комітет Володарської селищної ради інформує про початок проведення громадського обговорення питання перейменування вулиць на території Володарської селищної територіальної громади та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.

Ініціатор та організатор громадського обговорення –  виконавчий комітет Володарської селищної ради.

Відповідальною особою за проведення громадського обговорення є перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів  Юрій Слободський.

Громадське обговорення проводиться  відповідно  до статті 25 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» у формі електронної консультації.

Перелік вулиць, назву яких пропонується змінити:

1. Гайворонський старостинський округ:

с. Рогізна - вул. Комарова, вул. Гагаріна.

2. Завадівський старостинський округ:

с. Завадівка - вул. Гагаріна;

с. Рачки - вул. Гагаріна, вул. Суворова;

с. Косівка - вул. Перемоги;

с. Гор-Косівка - вул. Армійська.

3. Логвинський старостинський округ:

с. Логвин - вул. Армійська, вул. 40 річчя Перемоги,  вул. Гагаріна,  вул. Першотравнева, вул. Карташова;

с. Михайлівка - вул. Жовтнева;

с. Тарган - вул. Армійська.

Термін  проведення   громадського обговорення: з 16 серпня 2022 року по 12 жовтня 2022 року.

Термін надання пропозицій щодо перейменування вулиць на території Володарської селищної територіальної громади: з 16 серпня 2022 року по 14 вересня 2022 року.

Термін обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць на території Володарської селищної територіальної громади: з 15 вересня 2022 року по 12 жовтня 2022 року.

Зауваження та пропозиції з урахуванням вище встановлених термінів подаються на електронну пошту: [email protected] або поштову адресу: пл. Миру, 4, смт Володарка, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09301 за формою:

Переглянути.

Завантажити.

Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному вебсайті Володарської селищної територіальної громади.