СПОРТИВНА МОЛОДЬ ПІДТРИМУЄ ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ

Дата: 02.08.2022 16:11

Фото без описуЗа ініціативи секретаря Володарської селищної ради Сергія Миколаєнка відділом молоді та спорту селищної ради було організовано і проведено 14 травня та 04 червня 2022 року відкриті благодійні турніри з міні-футболу Володарської селищної територіальної громади на підтримку Збройних Сил України.

Гості та команди-учасниці турнірів із селища Володарка, сіл Логвин, Косівка, Пархомівка, Капустинці, селища Ставище, міста Сквира, селищ Попільня та Ружин Житомирської області підтримали наших військовослужбовців благодійними внесками. У підсумку було зібрано 16310,00 гривень.

На зібрані кошти придбано:

• 8 саперних лопат;
  • 5 кирок міні двоплощинних;
  • 5 ножівок по дереву;
  • 10 сокир;
  • 5 відер оцинкованих;
  • 4 лом-обценьків посилених;
  • 4 казани;
  • 4 триноги туристичні;
  • 10 лопат американок;
  • 10 держаків до лопат;
  • 12 кг цвяхів;
  • 1 набір інструментів професійний HAISSER;
  • 4 пилки цепні, ручні туристичні.

Придбані товари будуть передані нашим землякам-військовослужбовцям, про що буде відзвітовано жителям громади.

Разом до Перемоги! Слава Україні!