На Київщині оголошено надзвичайний рівень пожежної небезпеки: ДТЕК нагадує клієнтам правила безпеки поблизу енергооб’єктів

Дата: 28.07.2022 16:34

За інформацією Українського Гідрометцентру, упродовж 28 липня у Київській області спостерігатимется надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Спеціалісти ДТЕК Київські регіональні електромережі звертаються до мешканців області з проханням бути особливо обережними: не розводити багаття, не спалювати суху траву, а також дотримуватися правил безпеки поблизу енергооб’єктів.

Під час вітряної погоди істотно підвищується ризик виникнення загорянь та великих пожеж. ДТЕК —надійна та відповідальна компанія. Піклуючись про безпеку і комфорт клієнтів, у компанії просять мешканців області бути особливо уважними та обережними, утриматися від розведення вогню під лініями електропередачі та не втручатися у роботу енергооб’єктів. Окрім ризику для здоров’я та життя, це може спричинити масштабні пожежі, пошкодження в мережах та призвести до відключення цілих населених пунктів та підприємств.

ДТЕК Київські регіональні електромережі нагадує 5 простих правил з електробезпеки, які можуть захистити мешканців області від потенційної небезпеки:

• біля ліній електропередачі та трансформаторних підстанцій категорично забороняється розводити багаття, спалювати сухостій, залишати легкозаймисті матеріали та складати сміття;
  • не наближуйтесь до розподільних щитків, трансформаторів та інших об’єктів енергопостачання та не намагайтеся втручатися в їхню роботу;
  • під час сильного вітру потрібно уникати знаходження біля ліній електропередачі. У разі виявлення обірваного дроту тримайтеся на відстані 8-12 метрів;
  • якщо пропало світло, не намагайтеся здійснити ремонт самостійно. У випадку, коли світло зникло у квартирі або будинку, — зверніться до електрика, що обслуговує ваш будинок. Якщо немає світла на всій вулиці — зверніться до фахівців ДТЕК Київські регіональні електромережі;
  • при виявленні проводів, що впали на землю, обірваних або провислих проводів, відкритих дверей та люків електроустановок, — не наближуйтесь до них та повідомте про це компанію.

Про всі аварійні випадки на електромережах просимо повідомляти будь-яким зручним способом. Рекомендуємо користуватися онлайн-сервісами:

Відділ комунікацій
ДТЕК Київські регіональні електромережі:
Тел.: (044)4928300
E-mail: [email protected]