Благодійна акція з нагоди Дня Української Державності та з метою збору коштів на підтримку наших земляків – військових Збройних Сил України

Дата: 26.07.2022 19:22

28 липня 2022 року з 10:00 до 11:00 на площі перед будинком культури в селищі Володарка відбудеться благодійна акція з нагоди Дня Української Державності та з метою збору коштів на підтримку наших земляків-військових Збройних Сил України, які зараз перебувають на передових лініях фронту.

У програмі акції:

• виставка-ярмарок художньо-декоративного мистецтва «Україна понад усе»;
  • акція «Стрічка миру»;
  • смаколики та сувенірна продукція з українською символікою;
  • фотозона;
  • майстер-клас з петриківського розпису, таїнства вишивки та виготовлення оберегів для наших Захисників.

Захід відбуватиметься у супроводі живої музики від викладачів Комунального позашкільного навчального закладу Володарської селищної ради «Володарська школа мистецтв» та акомпаніатора Володарського селищного будинку культури.

Запрошуємо установи, організації, підприємства, жителів та гостей Володарської селищної територіальної громади долучитися до участі у благодійній акції та збору коштів на підтримку Збройних Сил України.

Дрес-код акції – український національний одяг з елементами державної символіки України.

Разом до Перемоги!