За кошти, зібрані під час благодійної акції, було придбано три тепловізори та шість біноклів

Дата: 15.07.2022 17:59

Як ви знаєте, 28 червня Володарська селищна рада провела благодійну акцію, на якій було зібрано готівкою та по перерахунку сто двадцять чотири тисячі сто вісім гривень. Ще одинадцять тисяч чотириста гривень надійшло від працівників відділення №4 Білоцерківського районного управління поліції ГУНП в Київській області.

Щоб визначити першочергову потребу використання цих коштів, було проведено консультації з учасниками благодійної акції, військовими, волонтерами, і придбано три тепловізори та шість біноклів.

Частину приладів сьогодні передано нашим землякам-військовим на передову через волонтера і дружину захисника.

Сергій Миколаєнко зазначив, що ця підтримка громади пригодиться нашим захисникам під час виконання бойових завдань, а прилади збережуть здоров’я та життя нашим Героям, які боронять рідну землю від рашистських нелюдів.

Також Сергій Миколаєнко повідомив, що завдяки збору одноденного заробітку працівників селищної ради, освітян громади, працівників галузі культури та працівників Центру соціальних послуг вдалося зібрати двісті сім тисяч триста сорок гривень.

Врахувавши потреби наших земляків-військовослужбовців, заплановано на зібрані кошти придбати ковдри-спальники, каремати, термобілизну, плащ-палатки для військ воїнів-земляків, які перебувають сьогодні на передових лініях фронту.