ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 08.07.2022 13:45

8 липня відбулося засідання виконавчого комітету Володарської селищної ради під головуванням секретаря селищної ради Сергія Миколаєнка.

Учасники засідання розглянули 9 питань порядку денного, а саме:

• Про схвалення проєкту Програми розвитку і функціонування української мови у Володарській селищній територіальній громаді на 2022-2025 роки.
  • Про організацію виконання постанови Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2020 року № 859 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі».
  • Про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Володарської селищної територіальної громади.
  • Про затвердження нового персонального складу Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми.
  • Про затвердження нового складу комісії з питань захисту прав дитини при Володарській селищній раді.
  • Про встановлення порядку спілкування батька з малолітніми дітьми.
  • Про внесення змін до Плану діяльності виконавчого комітету Володарської селищної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік.
  • Про преміювання медичного директора КНП ВСР «Володарська лікарня».
  • Про визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Володарської селищної територіальної громади.

Всі рішення прийняті.