Нарада щодо прийняття спільного рішення про використання коштів, зібраних 28 червня на благодійній акції до Дня Конституції України

Дата: 06.07.2022 16:58

6 липня секретар селищної ради Сергій Миколаєнко провів нараду із заступниками селищного голови, керуючим справами виконавчого комітету селищної ради, начальником відділу культури та туризму, начальником відділу освіти селищної ради, начальником відділення поліції № 4 Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області та начальником 4 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки щодо прийняття спільного рішення про використання коштів, зібраних 28 червня на благодійній акції до Дня Конституції України.

Крім цього працівники селищної ради, освітяни громади та працівники галузі культури підтримали пропозицію Сергія Вікторовича та перерахували свій одноденний заробіток на потреби військових. Також свій внесок зробили поліцейські громади.

Врахувавши потреби наших земляків-військовослужбовців, учасники наради вирішили на зібрані кошти під час благодійної акції придбати тепловізори та біноклі. Решту коштів вирішили витратити на екіпірування (термобілизну, плащ-палатки, каремати, ковдри-спальники).

Після закупівлі приладів й екіпіровки та передачі нашим військовим буде відзвітовано.