НАРАДА З ПИТАНЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОХОРОНИ ВРОЖАЮ ВІД ПОЖЕЖ

Дата: 29.06.2022 16:46

Жнива – напружена для хліборобів пора та пожежонебезпечний період для рятувальників. Особливу небезпеку створюють спекотна погода, людська недбалість та безвідповідальність. Тому у цей напружений період, усім необхідно об’єднати зусилля, аби не допустити вогонь на поля та у місця зберігання врожаю, забезпечити населення хлібом та до зернини зберегти вирощене.

З метою запобігання виникненню пожеж та збереження врожаю на території нашої громади у Володарській селищні раді відбулася нарада із представниками господарств за участі фахівця Білоцерківського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області.

Учасникам наради нагадали про основні вимоги норм законодавства з питань пожежної безпеки при збиранні врожаю та про необхідність вжиття заходів для запобігання виникненню пожеж на полях.

Пожежі на хлібних масивах можуть завдати суб’єктам господарювання значні матеріальні та економічні збитки, особливо в теперішній складний воєнний час. Тому суворе дотримання правил пожежної безпеки під час жнив – це обов’язок кожного громадянина.