З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Дата: 28.06.2022 08:11

Є дати, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення і майбутнє. До їхнього числа, безумовно належить День Конституції України.

28 червня 1996 року на п’ятій сесії Верховної Ради України була прийнята і введена в дію Конституція України.

Конституція – це не лише закон, це ще й символ національної єдності. Вона є вираженням народної волі, засобом забезпечення соціального миру і прогресу. Адже саме в Конституції утверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека.

Важким і довгим був шлях нашої держави до незалежності. Скільки крові і сліз було пролито нашими земляками, щоб сьогодні око нам милував синьо-жовтий прапор і тризуб, щоб ми могли заспівати Державний Гімн України.

Сьогодні ворог зазіхає на нашу суверенність, наші воїни, ціною власного життя, відстоюють нашу свободу і незалежність. Тому будьмо мудрими, сильними й гідними громадянами своєї держави. Лише разом, в єдності, ми зможемо зформувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну та заможну державу.

Перемоги, миру та злагоди усій Україні й кожному громадянину!

З повагою секретар селищної ради Сергій Миколаєнко