Виїзд до Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ст. – Центр реабілітації»

Дата: 27.06.2022 16:20

24 червня 2022 року члени міжвідомчого оперативного штабу з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей Володарської селищної територіальної громади на чолі з головою штабу Юрієм Слободським здійснили виїзд до Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ст. – Центр реабілітації» з метою здійснення контролю за дотриманням санітарних норм щодо харчування дітей, заходів пожежної безпеки та безпечного перебування дітей в дитячому мовному таборі «STEAM» на базі даного закладу.

Перевірили спальні корпуси, кімнати для відпочинку дітей, санвузли, ізолятор, забезпеченість медикаментами, харчоблок, приміщення для зберігання овочів та приміщення підготовки до початку відпочинкової зміни дитячого мовного табору «STEAM», який планує розпочати свою роботу 04 липня 2022 року.

Про виявлені недоліки, які необхідно усунути, вказано директору школи.