Шановні державні службовці Володарщини!

Дата: 23.06.2022 08:00

Щорічно 23 червня в Україні відзначають ваше професійне свято – День державної служби.

Кожен з вас, складаючи Присягу державного службовця, бере на себе велику відповідальність самовіддано та беззаперечно служити українському народові, постійно змінювати країну на краще.

Висловлюю найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо Володарської громади, а також державним службовцям, які, маючи великий практичний досвід служби в державних органах,  зараз працюють в   місцевому самоврядуванні нашої громади.

З особливим теплом хочеться подякувати за сумлінну працю ветеранам, які більшу частину свого трудового життя присвятили державній службі та зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята, побажання успіхів у вашій важливій і відповідальній справі.

Бажаю вам мирного неба, міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових здобутків та заслуженої шани від людей! Хай родинне тепло і затишок допомагають у виконанні відповідального державного обов’язку!

З повагою секретар Володарської селищної ради Сергій Миколаєнко