На Київщині – негода: аварійні бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі переведені у посилений режим

Дата: 21.06.2022 16:34

Упродовж 21 червня очікується погіршення погодних умов у Київській області. Прогнозується зливи, грози та пориви вітру до 20 метрів на секунду. Негода вже стала причиною частини аварійних відключень електроенергії в регіоні. Бригади ДТЕК переведені в режим підвищеної готовності, щоб у максимально стислі терміни ліквідувати аварійні відключення світла.

Станом на 15.30 негода та шквали вітру спричинили відключення та обриви 42 ліній та 1032 трансформаторних підстанцій (ТП). Найбільше відключень — у Васильківському та Бориспільському енерговузлах. Без електроенергії залишилися 43 населених пунктах повністю та 56 - частково.

«Аварійні бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі вже перейшли на посилене чергування та готові оперативно повертати світло у домівки клієнтів. Нагадуємо жителям Київської області, що під час негоди бажано залишатися вдома та бути обережними», − повідомили в компанії.

ДТЕК Київські регіональні електромережі нагадує правила безпеки:

• під час сильного вітру потрібно уникати знаходження біля ліній електропередачі;
  • при виявленні обірваних ліній не підходити ближче ніж 8-12 метрів, ні в якому разі не торкатися оголених проводів та одразу повідомити про це компанію;
  • якщо пропало світло, не намагайтеся здійснити ремонт самостійно. У випадку, коли світло зникло у квартирі або будинку, — зверніться до електрика, що обслуговує ваш будинок. Якщо немає світла на всій вулиці — зверніться до фахівців ДТЕК Київські регіональні електромережі.

Про всі аварійні випадки на електромережах просимо повідомляти зручним для вас способом:

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

Відділ комунікацій
ДТЕК Київські регіональні електромережі:
Тел.: (044)4928300
E-mail: press_koe@koe.vsei.ua