Людмила Мерзлюк: наголошую на необхідності суворого дотримання всіх вимог режиму воєнного часу

Дата: 21.06.2022 14:32

21 червня начальник Білоцерківської районної військової адміністрації провела робочу нараду з головами громад Білоцерківського району, під час якої проаналізували ситуацію на місцях та визначилися з шляхами вирішення проблемних питань.

Людмила Мерзлюк, починаючи зустріч, наголосила на важливості подальшого суворого дотримання вимог режиму воєнного часу, контролю за можливими проявами дій диверсантів, рішучій боротьбі з будь-якими натяками на сепаратизм та колабораціонізм.

-  Розумію, що всі прагнуть якомога швидше зажити як раніше, у мирні часи, проте нагадую: війна триває. Ворог підступний, він не дрімає і може у будь-яку мить нанести удар. Тому наголошую на необхідності суворого дотримання всіх вимог режиму воєнного часу, включаючи комендантські години та світломаскування. Від цього значною мірою залежить безпека кожного з нас, - зазначила начальник районної військової адміністрації.

Учасники наради розглянули питання ефективного використання земельних ресурсів, співпраці з казначейською та податковою службами, організації безпечного літнього оздоровлення дітей та відпочинку жителів громад, роботу дошкільних закладів у літній період, підготовку до організованого початку нового навчального року тощо.

Керівник району акцентувала увагу присутніх на подальшій ефективній роботі з ВПО, наголосивши на необхідності ведення обліку і серед незареєстрованих осіб, які тимчасово проживають в населених пунктах району та обов’язковому залученні до освітнього процесу внутрішньо переміщених осіб шкільного віку.

Також Людмила Мерзлюк вкотре нагадала про життєву важливість своєчасного реагування на сигнали повітряної тривоги, дотримання заборони відвідування лісів та використання водоплавних засобів на водоймах.

Окрема увага учасників наради була зосереджена на  активізації інформаційної складової у боротьбі з агресором та  обережне поводження з фейковими повідомленнями, які можуть зашкодити оточуючим та принести загрозу отримувачу.

Джерело інформації: https://bcrda.gov.ua/news/1655810379