Шановні медичні працівники Володарської селищної територіальної громади!

Дата: 19.06.2022 09:25

У світі немає нічого дорожчого, ніж життя людини, а міцне здоров’я – це його запорука. І саме Ви, медики, оберігаєте цей найбільший дар Господній. Ви щоденно прикладаєте чимало зусиль, аби прийти на допомогу кожному пацієнту, вдихнути в нього віру в скоріше одужання.

У сьогоднішній надважкий для України час Ви залишаєтеся вірними клятві Гіпократа, і у щоденному служінні часто не маєте можливості відпочити, заспокоїти власні емоції чи навіть страх. Вдень і вночі Ви завжди поруч з пацієнтами, розділяєте з ними важкий тягар людського болю і страждань, оберігаєте найцінніше – життя.

Тож висловлюємо найтепліші слова вдячності медичним працівникам Володарської селищної територіальної громади, які з початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію нашої країни невтомно працюють, лікуючи та рятуючи життя жителів нашої громади та внутрішньо переміщених осіб, допомагають Збройним Силам України, беруть активну участь у волонтерстві та наближають нашу спільну Перемогу.

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, благополуччя, добробуту, професійних успіхів і людської шани.

Нехай незмінною нагородою за вашу роботу буде вдячність тих, кому Ви подарували радість життя та віру в свої сили.

Дякуємо Вам за все, ангели-охоронці в білих халатах!

З повагою секретар Володарської селищної ради Сергій Миколаєнко