Засідання постійної комісії Володарської селищної ради з питань соціально-економічного розвитку, гуманітарної сфери, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

Дата: 16.06.2022 16:58

Сьогодні, 16 червня, відбулося засідання постійної комісії Володарської селищної ради з питань соціально-економічного розвитку, гуманітарної сфери, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, яке провів голова комісії, депутат В’ячеслав Денисюк.

Члени комісії розглянули та обговорили наступні питання:

• Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ «ВОЛОДАРСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» у новій редакції.
  • Про внесення змін до контракту з директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ «ВОЛОДАРСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ».
  • Про затвердження місцевих податків і зборів на 2023 рік.
  • Про  надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок під кладовища.
  • Про надання дозволу на розроблення технічної  документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок водного фонду.
  • Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок водного фонду.
  • Про затвердження проєкту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки ТОВ «ТЕРМОБУДКЕРАМ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

За результатами голосування члени комісії підтримали пропозиції винести на розгляд сесії проєкти рішень з даних питань.