Робочий візит заступника голови Київської обласної військової адміністрації Віталія Власюка, директора департаменту охорони здоров’я Київської обласної військової адміністрації Олени Єфіменко та начальника управління молоді та спорту Сергія Тимофєєва

Дата: 13.06.2022 11:03

11 червня з робочим візитом відвідали Володарку заступник голови Київської обласної військової адміністрації Віталій Власюк, директор департаменту охорони здоров’я Київської обласної військової адміністрації Олена Єфіменко та начальник управління молоді та спорту Сергій Тимофєєв.

Під час візиту посадовці відвідали Комунальне некомерційне підприємство Володарської селищної ради «Володарська лікарня», Володарську дитячо-юнацьку спортивну школу Володарської селищної ради та поспілкувалися з секретарем селищної ради Сергієм Миколаєнком, виконуючим обов’язки директора Володарської лікарні Олександром Кропивлянським, директором Центру первинної медико-санітарної допомоги Світланою Тихоновою, медичними працівниками, начальником відділу освіти селищної ради Валентиною Рафальською, начальником відділу молоді та спорту Андрієм Жуком та директором спортивної школи Іваном Ганжалавим.

Оглянули стаціонарне відділення лікарні, обговорили актуальні питання функціонування лікувальної установи та шляхи покращення надання медичних послуг жителям громади. Також учасники зустрічі оглянули матеріально-технічну базу спортивної школи.