Статистика загиблих у воді вражає, адже від початку першого літнього місяця на водних об’єктах України вже загинуло 28 людей, з них 5 дітей...

Дата: 10.06.2022 10:20

Фото без описуШановні громадяни, вкотре нагадуємо, що під час відпочинку біля водойм заборонено:

•  купання дітей без супроводу дорослих;
  •  дітям, які не вміють плавати, заходити глибше, ніж до пояса;
  • купатися в місцях, які не визначені місцевими органами влади та не обладнані для купання людей;
  •  вилазити на попереджувальні знаки, буї, бакени;
  •  стрибати у воду з човнів, катерів, мостів, споруджень не призначених для цього;
  •  купатися наодинці;
  •  використовувати для плавання такі небезпечні засоби, як дошки, колоди, камери від автомобільних шин та інші знаряддя, не передбачені для плавання;
  •  плавати на плавзасобах біля пляжів та інших місць, які не відведені для купання;
  •  вживати спиртні напої до та під час купання;
  •  підпливати близько до плавзасобів, які йдуть неподалік від місць купання;
  •  допускати у воді небезпечні ігри, які пов’язані з обмеженням руху рук і ніг;
  •  подавати помилкові сигнали небезпеки, жартувати, пустувати.

Також пам'ятайте, що надувний матрац є досить сумнівним засобом для плавання, тим паче на морі, де часто піднімається вітер. На жаль, відпочивальники часто зволікають попередженням фахівцями Служби порятунку і використовують надувні матраци під час відпочинку на водоймах. Нерідко це призводить до трагічних наслідків, зокрема до утоплення.

Джерело інформації: https://www.facebook.com/groups/298991483861111/