До уваги жителів Білоцерківського району!

Дата: 09.06.2022 10:44

Фото без описуНагадуємо про ЗАБОРОНУ відвідування лісів населенням і в'їзд до лісів Київської області (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та іншої самохідної техніки.

Також звертаємо вашу увагу, що тимчасово заборонено вихід на воду в акваторіях р. Дніпро. Категорично заборонено пропливання та знаходження під мостами та біля об’єктів критичної інфраструктури.

Заборони діють до прийняття відповідного рішення про її відміну.

Прохання до всіх мешканців Білоцерківщини з розумінням сприйняти ситуацію і неухильно виконувати зазначені вимоги, викликані вимогами воєнного часу.

Джерело інформації: https://www.facebook.com/bcrda2020