З початку року потерпілим (членам їх сімей) виплачено 78,6 млн гривень

Дата: 02.06.2022 16:17

Фото без описуУправління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області щомісячно здійснює страхові виплати потерпілим (членам їх сімей), кількість яких станом на 01 червня 2022 року становить 3958 осіб, із них: осіб з інвалідністю I групи – 82, II групи – 400 осіб, III групи – 1749 осіб, а також 1447 потерпілих, які мають відсоток втрати працездатності без групи інвалідності, та 280 осіб, які мають право на щомісячні страхові виплати в разі втрати годувальника.

Так, з початку року потерпілим (членам їх сімей) виплачено 78,6 млн гривень.

У структурі страхових виплат основна частина припадає на щомісячні страхові виплати – 76,3 млн гривень.

Сума витрат на щомісячні страхові виплати в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілим, склала 71,5 млн гривень. Сума витрат на щомісячні страхові виплати особам, що мають на це право в разі втрати годувальника, склала 4,8 млн гривень. Одноразова допомога в разі стійкої втрати професійної працездатності призначена 9 потерпілим на суму 149,4 тис. гривень. Сума одноразової допомоги утриманцям у разі смерті потерпілого склала 47,6 тис. гривень. Ця допомога була нарахована 3 сім’ям і склала 692,5 тис. гривень.

Допомога у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності призначена 131 потерпілому на суму 1,4 млн гривень.

Джерело інформації: http://www.fssu.gov.ua