З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАВ ВОЛОДАРЩИНУ НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ ВАЛЕРІЙ КОЛЮХ

Дата: 02.06.2022 12:40

1 червня відбулася робоча зустріч секретаря селищної ради Сергія Миколаєнка з народним депутатом України Валерієм Колюхом. Також на зустрічі були присутні депутати Володарської селищної ради Микола Каплун та Володимир Кузьменко.

Учасники зустрічі обговорили перспективи створення реабілітаційного центру для військовослужбовців та цивільних громадян, які постраждали внаслідок бойових дій на базі об’єктів комунальної власності Володарської селищної територіальної громади, які розташовані на території Комунального некомерційного підприємства Володарської селищної ради «Володарська лікарня».

Також Валерій Вікторович поспілкувався з дружиною тяжкопораненого військовослужбовця Віктора Каплуна. Віктор отримав травму під час обстрілу окупантами в Харківській області, внаслідок чого йому було ампутовано руку. Наразі наш військовий проходить реабілітацію. Дружина Віктора звернулася до народного обранця з проханням посприяти у виготовленні протезу руки для чоловіка.

На завершення зустрічі Сергій Вікторович подякував народному депутатові за співпрацю та допомогу Володарській громаді у вирішенні проблемних питань у період воєнного стану.

Валерій Колюх, в свою чергу, пообіцяв продовжувати співпрацю у напрямку підтримки розвитку Володарщини в питаннях, що потребують вирішення за його участі.