НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Дата: 01.06.2022 15:01

Фото без описуСьогодні, 01 червня, у приміщенні Володарської селищної ради викладач-методист капітан служби цивільного захисту Тетяна Білаш, методист вищої категорії Микола Пильник та майстер виробничого навчання Костянтин Бордюжа Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Київської області провели функціональне навчання керівного складу та фахівців Володарської селищної ради, установ, організацій та підприємств громади, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту. Учасники заходу заслухали та обговорили інформаційні матеріали щодо організації та реалізації основних заходів захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій на місцевому рівні.