Дякуємо за допомогу!

Дата: 20.05.2022 10:25

У теперішній нелегкий для країни час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги важливо знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово, що такі люди є… Українці – жителі Європи продовжують активно долучатися до збору та передачі гуманітарних вантажів в Україну. Серед них багато володарчан. І наші земляки невтомно працюють, організовують збирання, транспортування продуктів харчування, одягу, засобів гігієни саме для наших жителів і людей, які тимчасово оселилися на Володарщині.

Нещодавно чергову гуманітарну допомогу Володарська селищна територіальна громада отримала від фундації «Українці в Нідерландах». Це вже другий вантаж із одягом та взуттям, що надійшов у Центр надання соціальних послуг Володарської селищної ради. Така підтримка є надзвичайно важливою, адже наша громада приймає тисячі громадян, які тікають від війни, рятуючи своє життя і життя своїх дітей. Ви надаєте не тільки матеріальну допомогу, а й підтримуєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Ми дуже цінуємо Вашу підтримку і солідарність!

Дякуємо Вам, що стоїте поруч з нами у ці важкі часи!

ЛИШЕ В ЄДНОСТІ НАША СИЛА! МИ ПЕРЕМОЖЕМО, БО МИ НА СВОЇЙ ЗЕМЛІ!