ЩОДО ЯКОСТІ ПИТНОЇ ВОДИ

Дата: 19.05.2022 14:01

Володарська селищна рада повідомляє, що з метою виконання доручення Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області від 03.05.2022 № Д-43-22, відповідно до листа Володарського відділу ГУ Держпродспоживслужби в Київській області від 05.05.2022 № Вих-10-24.3/72-22, протоколу засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради від 19.05.2022 № 13 відомчою лабораторією КП «ВОЛОДАРКА» проведено лабораторні дослідження якості питної води на підпорядкованих джерелах централізованого водопостачання громади на відповідність вимогам ДСанПіН «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Згідно з результатами досліджень станом на 11.05.2022 вода питна не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» за санітарно-гігієнічними показниками на водогонах сіл Біліївка, Руде Село, Лобачів, Матвіїха, Лихачиха, Завадівка, Зрайки, Мармуліївка, Рогізна, Косівка.

Шановні споживачі, рекомендуємо тимчасово використовувати воду із вищезазначених водогонів виключно для технічних цілей: миття посуду, прання білизни, прибирання приміщень, тощо.

Використовуйте для споживання воду із альтернативних джерел водопостачання гарантованої якості.